První písmeno názvu:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Očista organismu

Blíží se jaro a právě teď je vhodný čas pro vnitřní očistu těla. V tomto období je organismus na detoxikaci nastaven a po zimě ji vyloženě vyžaduje. Detoxikací můžeme také předejít jarní únavě, která je vlastně důsledkem vysíleného organismu po dlouhé zimě.

Velmi důležité je alespoň občas vyčistit lymfatický systém, který má na starost vyplavování škodlivých a toxických látek z těla. Potřebujeme také doplnit veškeré vitamíny a minerály.

Existuje široká škála možností, jak tělo detoxikovat. Jsou různé detoxikační čaje, kapky, náplasti či tabletky, avšak přírodní cesta by zrovna při očistě organismu měla být nejlepší volbou.
V případě, že se rozhodnete pro očistu těla potravinami a tedy cestou přírodní, je třeba si uvědomit, že týden nestačí. Tělo se čistí minimálně 28 dní. Ideální je konzumovat pouze potraviny v BIO kvalitě, zejména ovoce a zeleninu. Je spousta možností a různých jídelníčku pro detoxikaci, je už jen na vás, který se rozhodnete vyzkoušet.

Potraviny, které podporují očistu těla a váží na sebe toxiny:
červená řepa, avokádo, česnek, jablka, kiwi, avokádo, mořské řasy, řeřicha, švestky, banány, také zelí, kapusta, špenát, květák, brokolice atd.

Pokud se rozhodnete použít přípravky na detoxikaci, nezapoměňte si přečíst příbalovou informaci.

 Zpět