Hledání podle názvu:

První písmeno názvu: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Příbalový leták LazarEnzym+ 75tbl.

Doplněk stravy

LazarEnzym+ 75tbl.

LazarEnzym+ 75tbl.

Revoluční přípravek nové generace.

Revoluční doplněk stravy nové generace spojující sílu proteolytických enzymů s blahodárnými účinky rutinu, vitaminů¹ B3 a ²C, ³zinku 4kurkuminu.

  • podporuje organismus při pocitech únavy, slabosti a vyčerpání1,2 při zvýšené zátěži1,2
  • výhodné nízké dávkování díky vysokému obsahu účinných látek a jejich synergickému působení
  • výborná snášenlivost a možnost užívat souběžně s jídlem

LazarEnzym je ideálním prostředkem pro podporu organizmu při zvýšené zátěži1,2 nebo při pocitech únavy, slabosti a vyčerpání1,2. Napomáhá posílit imunitní funkci organizmu2,3 a jeho ochranu před oxidativním stresem1,2,3,4.

Přispívá k zachování fyzické1,2,3,4 i p­sychické1,2,4 po­hody a podporuje normální funkci kůže1,2,3,4 a sliznic¹. LazarEnzym posiluje pohybový aparát4, přispívá k normální funkci kloubů4, kostí2,3 a chrupavek2. Podporuje také krvetvorbu, činnost srdce i krevní oběh4 a napomáhá k zachování normální funkce cév2. Napomáhá rovněž k zachování normální činnosti jater a trávicího traktu, horních cest dýchacích a plic4.

Dávkování: pro maximální účinnost 2× denně 3 tablety, při dlouhodobém užívání 1× denně 2 tablety. U dětí od 3 do 6 let doporučujeme denní dávkování 1–2 tablety denně, u dětí od 7 do 12 let 2–4 tablety denně. Tablety je možné užívat současně s jídlem.

Upozornění: tablety se před polknutím nerozkousávají. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do tří let. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Tablety jsou vhodné pro celiaky a osoby s bezlepkovou dietou.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Bezplatná infolinka: +420 800 555 568, www.LazarEnzym.cz

Upozornění: Výše uvedené údaje mají pouze informační charakter.

O správném dávkování nebo nežádoucích účincích se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.