Hledání podle názvu:

První písmeno názvu: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Příbalový leták Maxivitalis Slimax 90+10 tob ZDARMA

Doplněk stravy

Maxivitalis Slimax 90+10 tob ZDARMA

Maxivitalis Slimax 90+10 tob ZDARMA

Pro efektivní redukci hmotnosti

Maxivitalis Slimax™ je unikátní přípravek pro podporu hubnutí1 u dospělých. Napomáhá ztrátě hmotnosti vlivem omezení množství přijímané potravy bez pocitu hladu. Přípravek obsahuje glukomannan, rostlinný polysacharid, který vlivem nasáváním tekutiny a bobtnání vytváří v žaludku hustý gel podporující pocit intenzivnějšího a dlouhodobějšího nasycení. Další obsažené látky Psyllium, Alginát sodný a Xantanová guma zesilují gelový efekt glukomannanu a podporují tak jeho působení.

Složení jedné tobolky: 1glukomannan 500 mg, psyllium 50 mg, alginát sodný 50 mg, xantanová guma 50 mg. Obal tobolky obsahuje želatinu.

Dávkování: Dávky na osobu se liší. Doporučujeme 3 x denně 2 tobolky, 15 minut před každým jídlem zapít minimálně 1 sklenicí vody. Dávku lze zvýšit každých 5 dní o 1 tobolku na jedno jídlo, až se pocit hladu výrazně sníží. Nepřekračujte maximální dávku.

Upozornění:

Slimax™ se nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek, gastrointesti­nálních onemocněních, stenóze jícnu nebo již existujících střevních potížích. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Slimax™ v kombinaci s léky může snižovat jejich účinnost. Doporučujeme tedy užít Vaše léky minimálně 20 minut před Slimax™. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Skladování: při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Obsah balení: 100 tobolek

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3. Vyrobeno v ČR.

Doplněk stravy


Upozornění: Výše uvedené údaje mají pouze informační charakter.

O správném dávkování nebo nežádoucích účincích se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.